Меню
Угода користувача

1. Загальні положення

1 .1. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією та матеріалами, а також іншими даними, розміщеними на ньому.

1.2. Всі користувачі можуть користуватися сервісами Сайту, в тому числі оформляти замовлення на ньому.

1.3.Використання даного Сайту, в тому числі заповнення різних форм , заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного Сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

1.4. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого (некомерційного) використання, за умов повного дотримання законодавства в сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних Сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.

2 . Прийом і оформлення замовлень .

2.1. Замовлення приймаються безпосередньо на Сайті , а також за мобільним номером телефону вказаним Сайті.

2.2. Оформляючи замовлення на Сайті, проставляючи галочку у відповідному полі на сайті orgberry.in.ua перед заповненням своїх персональних даних користувач дає свою згоду адміністрації Сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я; телефон; адреса; а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА», іншим транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд адміністрації.

2.3. Якщо замовлення було зроблено в робочі години ( з 8:00 до 17:00) Менеджер сайту підтвердить замовлення протягом години . Якщо замовлення зроблено в не робочі години , в вихідні дні чи свято , Менеджер сайту зв'яжеться з вами в найближчий робочий час.

2.4. Замовлення не буде прийнятим і не переходить на етап пакування, якщо Покупець не підтвердив його в телефонному режимі ( покупець не відповідає на дзвінок або знаходиться поза зоною досяжності).

3. Доставка і оплата.

3.1. Всі замовлення відправляються протягом 1- 3 робочих днів . Але Покупець повинен розуміти , що є ситуації в зв'язку з якими час відправки може зайняти більше 3 днів . Менеджер сайту забов'язаний попередити Покупця про затримку замовлення . При цьому Сайт orgberry.in.ua не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він має право відмовитися від замовлення.

3.2 . Покупець несе відповідальність за точність та достовірність інформації, зазначеної ним при заповненні форми на оформлення замовлення.

3.3. Оплата замовлення проводиться на розрахунковий рахунок ФГ "ОРГАНІК БЕРРІ" або при отриманні . Дані для оплати надає Менеджер сайту після підтвердження замовлення . Безпосередньо на Сайті оплата замовлення не відбувається .

4. Повернення.

Покупець має право на повернення товару , якщо він був пошкоджений.

4.1. Для процедури отримання компенсації дотримуйтесь наступних рекомендацій:

4.1.1. Одразу при отриманні перевіряйте стан відправлення в присутності представника транспорно-експедиторської компанії.

4.1.2. При наявності претензій до стану відправлення відразу складіть Акт приймання-передачі та Претензію.

4.1.3 Повідомте про повернення Менеджера сайту за телефоном +380984588778 - Катерина.

4.2. Для уникнення таких ситуацій ми в свою чергу
4.2.1. Забезпечуєм надійну упаковку відправлення
4.2.2. При оформленні ТТН вказуємо реальну вартість відправлення.


5. Вирішення спорів

5.1. Усі спори, що виникають у зв'язку з цією Угодою вирішуються сторонами шляхом переговорів.

5.2.Будь-які претензії Покупця, що виникли у зв'язку з цією Угодою, підлягають пред'явленню Адміністрації сайту за допомогою електронної пошти на адресу [email protected]

6.Відмова від відповідальності .


6.1. Дана Угода укладається на невизначений термін і поширює свою дію на всіх користувачів.

6.2. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни в цю Угоду, а також в сервіси, матеріали, інформацію, будь-яких інших даних, розміщених на Сайті, зокрема щодо ціни товарів, їх наявності або відсутності і інших характеристик.

6.3. Сайт orgberry.in.ua не несе відповідальності за збитки виниклі в результаті використання цього сайту.

6.4. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

7. Інформація про виконавця

Повна назва ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ОРГАНІК БЕРРІ"

Юридична адреса Україна, 47003, Тернопільська обл., місто Кременець, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВЕЦЬКА, будинок 103

Код ЄДРПОУ
38908196

Директор
Загорський Мирослав СергійовичMade on
Tilda